موسسه فیلمسا زی سحر فیلم
  
 این وبلاگ به منظور معرفی مؤسسه سحر فیلم و تولیدات آن راه اندازی شده است.
 
آرشیو
موضوع بندی
 
یکشنبه 22 آذر‌ماه سال 1388
یاد یاران ، آری یا نه؟!

چند روز پیش خبری در مورد مستند یاد یاران(۳) در وبلاگ چل چو ، به مدیریت آقای حاجی زکی منتشر شد. 

 در این خبر اشاره شده بود که فیلم مذکور با همکاری موسسه سحر فیلم و به کارگردانی سید شهاب دادگستر در حال تولید می باشد.عده ای از دوستان این سوال برایشان پیش آمده بود که اگر این خبر صحت دارد چرا در وبلاگ موسسه اشاره ای به آن نشده؟ و یا اینکه ، چرا اخبار داغ موسسه در وبلاگ دیگری منتشر می شود؟ 

 ضمن تشکر از حسن توجه این دوستان ، به عرض می رساند که سیاست کاری مدیران موسسه بر این است که تا ۵۰٪ از پروژه ای پیش نرود، خبری در مورد آن منتشر نمی شود.اینکه این خبر در وبلاگ چل چو منتشر شده مربوط به روحیه عجولانه دوست هنرمندمان ، مهدی حاجی زکی می باشد.در حال حاضر این مستند هنوز در مرحله تصویربرداری مقدماتی می باشد و تولید آن به ۵۰٪ نرسیده است. خبرهای تکمیلی به زودی در این وبلاگ منتشر خواهد شد.  

متن خبر ، نقل از وبلاگ چل چو:  

یاد یاران 3 کلید خورد  

امسال نیز همچون سنوات گذشته ، مستند دوست داشتنی یاد یاران که با تنها سه سال از تولدش در دل عاشقان حسینی جای ویژه باز نموده به همت واحد فرهنگی هیات حسینی و همکاری صمیمانه موسسه سحر فیلم به کارگردانی سید شهاب دادگستر کلید خورد . 

 مستند یاد یاران (3) با بهره گیری از تجربیات سنوات گذشته نگاه احساسی به برگزاری مراسم عزاداری اباعبدالله (ع) در شهر خوانسار داشته و تلاش می کند یادی نیز از گذشتگان و خلوص و بی ریایی آنها در بر گزاری این مراسم باشکوه داشته باشد . 

 پیش بینی می شود قبل از روز تاسوعا مراحل تدوین این پروژه با تلاش برادران دادگستر و در راس آنها سید شهاب الدین دادگستر به پایان رسیده و آماده توزیع گردد .  

نویسنده و تهیه کنندگی این اثر به یاد ماندنی را این حقیر به عهده خواهم داشت.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 113451


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها